Navigace

Poslední články

Nahodna fotografie

Davoši
Davoši
2. jihočeský GEO MDŽ

Anketa

Bavilo vás vlákno - Hledám, hledáš, hledáme?

Ano, a chtěl bych znovu.
Ano, a chtěl bych znovu.
43% [13 Hlasy]

Ano, ale tentokrát nezapojil jsem se.
Ano, ale tentokrát nezapojil jsem se.
23% [7 Hlasy]

Ano, ale nehledal bych, ani kdybych to měl blíž.
Ano, ale nehledal bych, ani kdybych to měl blíž.
13% [4 Hlasy]

Nezajímalo mě to.
Nezajímalo mě to.
10% [3 Hlasy]

Nevím o čem je řeč.
Nevím o čem je řeč.
10% [3 Hlasy]

Hlasy: 30
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 30.09.2016

Archív anket

Ads

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 7

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 375
· Nejnovější člen: Sadilekz

Keskoměrka

Keškoměrka CZ: čekající | v řešení

Vyhledávání

Kalendar

<< Cervenec 2017 >>
Po Ut St CT Pa So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Narozeniny

Dnes se nikdo z nas nenarodil.

Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Atlet1
22-07-2017 07:44
Cernatům vše nej

Atlet1
21-07-2017 19:40
Dnešním oslavencům vše nej

Pe_Bo
13-06-2017 19:51
Saumenovi vše nej ke kulatinám :-)

Atlet1
13-06-2017 18:52

Atlet1
10-06-2017 19:52

metlak
24-05-2017 22:48
mekekemu všechno nejlepší :-)

Atlet1
22-05-2017 18:17

Atlet1
20-05-2017 19:47
Michalovi vše nej.

Atlet1
19-05-2017 20:09
Dnešním oslavencům vše nej.

angrod66
17-05-2017 08:10
oslavencum hezke narozeniny

Shoutbox - Archiv

Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
Trackovatelná geovozidla
Big737
Kód lze získat objednáním nějakého TB nebo GC na geoshopu a s výrobou samotných samolepek taky není žádný problém. Vesměs každá tiskárna, která se zabývá tiskem nejrůznějších reklamních věcí, výrobou nejrůznějších katalogů a potiskem, dokáže vyrobit i tyto samolepky. Jinak jsme o víkendu také získali do sbírky další kódy z geovozítek a naše sbírka se tak rozrostla již na 5 kousků. Wink

netata

kde se dá samolepka nechat vyrobit-trakovací číslo vezmu z TB ale samolepku někde v Čb se dá udělat?

Koupil jsem si proužek šedé reflexní folie a kousek černé folie (jestě mi tak na 5 aut zbyloWink), vytisknul a obkreslil symbol brouka, pak nožík, nůžky, a bylo za hodinu hotovoPfft
Upravil/a netata dne 17-03-2009 08:02

PaWcz
netata napsal:
Koupil jsem si proužek šedé reflexní folie a kousek černé folie (jestě mi tak na 5 aut zbyloWink), vytisknul a obkreslil symbol brouka, pak nožík, nůžky, a bylo za hodinu hotovoPfft

Nějaká fotodokumentace by, prosím, nebyla? Myslím, že by to mohl být i pěkný článeček ve stylu "receptáře" Wink

http://www.turovka.webovka.eu
Chemic77
Tak co nemáma na fakt, že by mohla sepsat článek a doplnit jej o fotodokumentaci????

http://www.chemic77.cz
netata
Chemic77 napsal:
Tak co nemáma na fakt, že by mohla sepsat článek a doplnit jej o fotodokumentaci????

Musím rychle vydýchat ten přetlak čerstvého vzduchu, co jsme vpodvečer nalokali na Hradišťském vrchu, dát spát dítě, pak poprosit Červenáčka o radu, proč mi už dopoledne nešel vložit obrázek (jpeg, zmenšený pod 145kB ), a pak teprv můžu začít smolit návod... včetně fotky finálního "výrobku"Wink
Upravil/a netata dne 18-03-2009 06:51

Pozor!Příští dva týdny se bude po jihu Čech prohánět tento maxiTB.Chyťte si ho.Hlavně se ho nepokoušejte "grabnout".Po svých by se nám domů nechtělo.Wink
img.geocaching.com/track/31a9626a-07e5-42ee-96fb-75477fb93307.jpg

JeleniCB
Když se podíváte na tenhle odkaz http://geocachesh...;Itemid=26 tak tu máte samolepku už hotovou za 180kč a na výběr je buď bílý nebo průhledný podklad. Tuším, že to bude rychlejší než nůžky Smile

Jinak zkušenosti s tímhle šopem mám výborný, objednával jsem tam už několikrát, vždy doručeno včas a bez problémů. Na rozdíl od jiných neblafuje co má a nemá skladem. Takže klidně platím předem převodem, je za to sleva.
Upravil/a JeleniCB dne 06-12-2009 22:53

mpik
Který Yeti parkoval dneska v Prachaticích na náměstí? Vzadu ještěrka, z boku TB, číslo jsem si opsal, ale zalogovat mi nejde.

zvedavkanocni
Možná ses měl podívat na podložku pod SPZ - jestli patří kačerovi z Trhových Svin, tak je trackovací kód na ní.Wink

Tuhle variantu TB plno lidí mine a nevšimne si, sama s tím mám dost zkušeností. Loni mé auto takhle obcházel kačer, který stále marně hledal, až jsme si zahráli Samá voda, přihořívá, hoří.Grin

mpik
Trakovací číslo na tom bočním okénku bylo, ale mě nejde zalogovat. Buď jsem si ho opsal blbě, nebo není aktivované.

alcapone_
Ahoj,
nevíte někdo jak je to s doděláním nové samolepky? Jde mi o to, že bych jí potřeboval dát z jednoho auta na druhé. Lze někde nechat udělat novou tu samou samolepku? Původní bych sundal a novou dal na jiné auto. Chtěl bych zachovat původní kód.

Díky

Pe_Bo
Zkusil bych se zeptat na geokes.cz

kvety
Alcapone: před měsícem jsem si je nechal dělat na nejlevnejsi-samol.... Poslal jsem obrázek (našel na netu obrázek brouka, dopsal jsem trackovací kod) a zadal rozměry. Vše se mnou předem prodiskutovali, takže proto doporučuji. Rovnou mi poslali 3, ať mám do foroty... Pokud bys chtěl, můžu zítra vyfotit...

Petman02
Brouka ti vyřeže třeba i reklamní agentura, pokud má řezací plotter. Stačí obrázek jak to má vypadat a dodat ten kod. Jen to asi nebude nejlevnější řešení?

alcapone_
Děkuji všem.
Geokes.cz jsem zkusil.
kvety - můžu poprosit o fotku jak to ve skutečnosti vypadá?
Petman02 - zkusím. Jednu mám i v baráku, tak se zeptám a pak i řeknu jak to vychází.

kvety
Mám tmavší sklo, proto je samolepka zvenku, a proto je na straně mimo stěrač Wink
Je to velikost 21x11cm a jedna samolepka stála 90 Kč.
Pokud se rozhodneš pro tuto variantu, klidně pošlu obrázek, který jsem zasílal pro tisk.

Takto je celkový pohled, druhý post je detail.
kvety přiloženo následujícíobrázek:
img_20170421_092409.jpg

Upravil/a kvety dne 21-04-2017 16:40

kvety
A tady slíbený detail.
kvety přiloženo následujícíobrázek:
img_20170421_092347.jpg

mpik
Dneska kolem třetí někdo s ještěrkou a znakem GC odbočoval z Pražské k viaduktu. Popojížděl jsem za ním až k Pekárenské, ale mobilní fototechniku nemám.

Přejít na fórum:
Vygenerované za: 1.65 sekund
25,734,101 návštěv